​Digjet një depo me material ndërtimor në Podujevë - Bota Sot
​Digjet një depo me material ndërtimor në Podujevë

Kronikë e zezë

​Digjet një depo me material ndërtimor në Podujevë

Më: 19 mars 2020 Në ora: 10:06
Foto ilustrim

Një depo me material ndërtimor në Podujevë, është kapluar nga zjarri.

Rasti ka ndodhur dje pasdite. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti policor dhe zjarrfikësit të cilët kanë shuar zjarrin.

Kurs enë Lipjan, është raportuar se një pjesë e pyllit me drunjë pishe është përfshirë në zjarr, pylli ishte afër një depos por me intervenimin e policisë dhe zjarrfikësve zjarri është shuar në tërësi pa ndonjë incident. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat