Arrestohet pronari i pompës së derivateve, nuk e respektoi vendimin e qeverisë - Bota Sot
Arrestohet pronari i pompës së derivateve, nuk e respektoi vendimin e qeverisë

Kronikë e zezë

Arrestohet pronari i pompës së derivateve, nuk e respektoi vendimin e qeverisë

Më: 22 mars 2020 Në ora: 14:05
Ilustrim

I është caktuar masa e ndalimit për 48 orë.

Një pronar i pompës së derivateve në Zhegër të Gjilanit është arrestuar dje pasi nuk kishte respektuar vendimin e qeverisë ku iu kishte shitur kafe disa qytetarëve gjatë kohës së pandemisë Covid-19.

Sipas raportit të policisë të dyshuarit me vendim të prokurorit i është caktuar masa e ndalimit për 48 orë dhe i njëjti është dërguar në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat