Arrestohet burri që hapi lokalin dhe u shërbeu kafe klientëve në Fushë-Kosovë - Bota Sot
Arrestohet burri që hapi lokalin dhe u shërbeu kafe klientëve në Fushë-Kosovë

Kronikë e zezë

Arrestohet burri që hapi lokalin dhe u shërbeu kafe klientëve në Fushë-Kosovë

Më: 26 mars 2020 Në ora: 09:40
Foto ilustrim

Policia njofton se dje në rrugën “Nëna Terezë” në Fushë-Kosovë ka arrestuar një burrë për shkak se nuk ka respektuar vendimin e qeverisë kundër përhapjes së koronavirusit.

Ai është hasur në lokalin e tij duke u shërbyer klientëve pije-kafe.

“I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat