Aksident trafiku me të lënduar - Bota Sot
Aksident trafiku me të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident trafiku me të lënduar

Më: 14 prill 2020 Në ora: 19:31
Aksidenti

Një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur rreth orës 17:00, në rrugën nacionale Mitrovicë-Prishtinë, konkretisht në fshatin Kqiq.

Me ç’rast drejtuesi i një veture civile nga pakujdesia ka humbe kontrollin ndaj veturës ku rrotullohet duke përfunduar jashtë rrugës. Si pasojë e lëndimeve tretman mjekësor ka kërkuar drejtuesi dhe tre pasagjerët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat