Vetëm pesë aksidente dje në Kosovë - Bota Sot
Vetëm pesë aksidente dje në Kosovë

Kronikë e zezë

Vetëm pesë aksidente dje në Kosovë

Më: 20 prill 2020 Në ora: 09:45
Foto ilustrim

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë kanë ndodhur katër aksidente trafiku me të lënduar dhe një tjetër vetëm me dëme materiale.

Në bazë të kësaj mund të thuhet se ky është numri më i vogël aksidenteve që kanë ndodhur në Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat