Vetura del jashtë rrugës në Trudë, nuk ka të lënduar - Bota Sot
Vetura del jashtë rrugës në Trudë, nuk ka të lënduar

Kronikë e zezë

Vetura del jashtë rrugës në Trudë, nuk ka të lënduar

Më: 21 prill 2020 Në ora: 18:25
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një vetaksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Trudë të Komunës së Prishtinës.

Në vendin e aksidentit shihet vetura e llojit “Golf IV” e cila ka dalë jashtë rrugës dhe ka pësuar dëme materiale.

Sipas dëshmitarëve, nuk ka persona të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat