Skenderaj: Godet me veturë këmbësorin dhe ikë nga vendi i ngjarjes - Bota Sot
Skenderaj: Godet me veturë këmbësorin dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Kronikë e zezë

Skenderaj: Godet me veturë këmbësorin dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Më: 26 prill 2020 Në ora: 10:26
Foto ilustrim

Dje rreth orës 19:00 ka ndodhur një aksident në Skenderaj, ku ka mbetur i lënduar një person.

Ai përderisa ishte duke ecur në rrugë është goditur nga një veturë.

I dyshuari i panjohur me veturën e tij ka ikur nga vendi i ngjarjes, njofton raporti 24 orësh i policisë.

I lënduari pas trajtimit mjekësorë është liruar.

Rasti në hetime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat