Vidhen dy motoçikleta në Prishtinë

Kronikë e zezë

Vidhen dy motoçikleta në Prishtinë

Më: 7 maj 2020 Në ora: 09:02
Foto ilustrim

Një person ka raportuar se të dyshuar të panjohur kanë depërtuar në garazhdën e tij dhe i kanë vjedhur dy motoçikleta.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e ditës së djeshme në Prishtinë.

“Prishtinë 06.05.2020 – 04:00/05:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar të panjohur kanë depërtuar në garazhdën e tij, me ç ‘rast i kanë vjedhur dy motoçikleta. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat