Motra e rrah vëllanë në Prishtinë, e bën për spital

Kronikë e zezë

Motra e rrah vëllanë në Prishtinë, e bën për spital

Më: 8 maj 2020 Në ora: 10:02
Ilustrim

Një vajzë është arrestuar për një arsye të pazakontë dje në Prishtinë.

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se të dyshuarën e ka arrestuar pasi që e njëjta kishte ushtruar dhunë psiqike dhe fizike ndaj vëllaut të saj

Me këtë rast, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

E dyshuara pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat