Gjakovë: Arrestohet pasi dhunoi një të mitur nga Shqipëria - Bota Sot
Gjakovë: Arrestohet pasi dhunoi një të mitur nga Shqipëria

Kronikë e zezë

Gjakovë: Arrestohet pasi dhunoi një të mitur nga Shqipëria

Më: 12 maj 2020 Në ora: 11:00
Foto ilustrim

Një dhunim ka ndodhur mesditën e djeshme në Gjakovë.

Viktima femër e mitur nga Shqipëria gjatë intervistimit nga Policia ka pranuar se ka kryer marrëdhënie me të dyshuarin mashkull kosovar në këmbim të mjeteve materiale.

“Viktima femër, shtetase e Shqipërisë, e mitur gjatë intervistimit ka pranuar se ka kryer marrëdhënie me të dyshuarin mashkull kosovar në këmbim të mjeteve materiale. I dyshuari është intervistuar dhe në konsultim me prokurorin është dërguar në mbajtje. Rasti mbetet nën hetime” thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat