Aksident në rrugën Klinë-Gjakovë, lëndohen katër persona

Kronikë e zezë

Aksident në rrugën Klinë-Gjakovë, lëndohen katër persona

Më: 12 maj 2020 Në ora: 15:19
Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në fshatin Gremknikë të Klinës, në udhëkryqin e rrugës Klinë-Gjakovë

Rastin ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Klinë-Gjakovë, afër një pompe të benzinës, në mes të një kombi dhe traktori. Për momentin janë katër persona të lënduar. Njësitet përkatëse policore po merren me rastin”, ka thënë Gashi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat