Ish i dashuri e dhunon seksualisht prishtinasen - Bota Sot
Ish i dashuri e dhunon seksualisht prishtinasen

Kronikë e zezë

Ish i dashuri e dhunon seksualisht prishtinasen

Më: 15 maj 2020 Në ora: 09:53
Ilustrim

Një femër në Prishtinë në stacionin policor ka raportuar se ditë më parë ish i dashuri i saj i dyshuari mashkull kosovar, dyshohet se me forcë e kishte futur në veturë dhe më pas e kishte dhunuar seksualisht.

Sipas policisë rasti është nën hetime.

“rishtinë 12.05.2020 – 19:50. Viktima femër kosovare ka informuar se ditë më parë ish I dashuri i saj i dyshuari mashkull kosovar, dyshohet se me forcë e kishte futur në veturë dhe më pas e kishte dhunuar seksualisht. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore”, thuhet në raportin e PK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat