Prishtinë: Arrestohen një maroken dhe një palestinez, u kapën duke vjedhur nga veturat - Bota Sot
Prishtinë: Arrestohen një maroken dhe një palestinez, u kapën duke vjedhur nga veturat

Kronikë e zezë

Prishtinë: Arrestohen një maroken dhe një palestinez, u kapën duke vjedhur nga veturat

Më: 18 maj 2020 Në ora: 10:56
Foto ilustrim

Janë arrestuar dy persona të dyshuar në Prishtinë.

Njëri nga të dyshuarit është maroken dhe tjetri palestinez pasi që të njëjtit janë zënë në flagrancë duke kryer vjedhje nga veturat, njofton raporti 24 orësh i policisë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat