​Arrestohen 13 persona për mosrespektim të dispozitave shëndetësore

Kronikë e zezë

​Arrestohen 13 persona për mosrespektim të dispozitave shëndetësore

Më: 20 maj 2020 Në ora: 10:45
Ilustrim

Gjatë 24 orëve të fundit Policia e Kosovës, ka arrestuar 13 persona për mosveprim sipas dispozitave shëndetësore. Në raportin e policisë bëhet e ditur se 5 persona janë arrestuar në Prizren, nga dy në Gjilan dhe Mitrovicë të jugut dhe nga një ë Pejë dhe në kufi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat