E ofendonte përmes mesazheve dhe i kërkonte takim ish-gruas, arrestohet burri nga Peja - Bota Sot
E ofendonte përmes mesazheve dhe i kërkonte takim ish-gruas, arrestohet burri nga Peja

Kronikë e zezë

E ofendonte përmes mesazheve dhe i kërkonte takim ish-gruas, arrestohet burri nga Peja

Më: 21 maj 2020 Në ora: 10:11
Ilustrim

Një person është arrestuar në Pejë, pasi që i njëjti dyshohet se përmes mesazheve e ka ofenduar verbalisht dhe i ka kërkuar sërish takim ish-gruas së tij.

Ngjarja ka ndodhur më 19 maj rreth orës 20:45.

“Është raportuar se një vajzë e cila ishte e martuar me të dyshuarin mashkull kosovar, pas ndarjes i dyshuari përmes mesazheve e kishte ofenduar verbalist dhe kërkuar përsëri takim. I dyshuari është arrestuar”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat