Tollovi afër Postës në Podujevë, qytetarët po presin për të marrë asistencën sociale - Bota Sot
Tollovi afër Postës në Podujevë, qytetarët po presin për të marrë asistencën sociale

Kronikë e zezë

Tollovi afër Postës në Podujevë, qytetarët po presin për të marrë asistencën sociale

Më: 22 maj 2020 Në ora: 12:00
Tollovi afër Postës në Podujevë, qytetarët po presin për të marrë asistencën sociale

Prej orës 11:00, Posta e Kosovës ka nisur me shpërndarjen e Asistencës Sociale, siç ka kërkuar Ministria e Financave dhe Transfereve për muajin maj 2020.

Mbrëmë në njoftimin e Postës, u tha se gjatë tërheqjes së mjeteve duhet të respektoni rregullat e distancës fizike, dhe të merren masat mbrojtëse, sipas specifikave të Institutit të Shëndetit Publik të Kosovës.

Por kështu nuk po ndodhë të paktën në Postën e Kosovës në Podujevë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat