Vrasje e rëndë në tentativë në Prishtinë - Bota Sot
Vrasje e rëndë në tentativë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Vrasje e rëndë në tentativë në Prishtinë

Më: 25 maj 2020 Në ora: 09:30
Ilustrim

Policia njofton për arrestimin e një personi të dyshuar për shkak të përfshirjes në një rast dhe lëndimit të katër personave.

Viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

VRASJE E RËNDË NË TENTATIVË: Prishtinë 23.05.2020-22:32. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar  për shkak të përfshirjes në rast dhe lëndimit të katër personave. Viktimat kanë marrë tretman mjekësor në QKUK  dhe më pas janë liruar. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore. Me vendim të prokurorit  i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat