Humb jetën 73-vjeçari në Fushë Krujë, makina e përplasi për vdekje - Bota Sot
Humb jetën 73-vjeçari në Fushë Krujë, makina e përplasi për vdekje

Kronikë e zezë

Humb jetën 73-vjeçari në Fushë Krujë, makina e përplasi për vdekje

Më: 25 maj 2020 Në ora: 11:04
Foto Ilustrim

Një aksident fatal ka ndodhur sot rreth orës 09:55, në Fushë Krujë në Shqipëri.

Mjeti tip “Fiat” me drejtuese shtetasen N.G.,33 vjeçe, ka aksidentuar shtetasin N.N., 73 vjeç, banues në Fushë Krujë,i cili po lëvizte me biçikletë, e për pasojë shtetasi N.N ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

Drejtuesja e automjetit është shoqëruar në Polici për veprime të mëtejshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat