Sulmohet e plaçkitet pika e karburantëve, arrestohen të dyshuarit

Kronikë e zezë

Sulmohet e plaçkitet pika e karburantëve, arrestohen të dyshuarit

Më: 26 maj 2020 Në ora: 13:24
Foto ilustrim

Një punëtor i pikës së karburanteve në Vushtrri në bashkëpunim me dy persona, ka inskenuar rastin e sulmit ndaj një punëtori të pompës, ku nën kërcënimin e një mjeti të mprehtë i janë grabitur një sasi e të hollave.

Policia njofton se është arritur identifikimi i të dyshuarve, ku është janë gjetur dhe konfiskuar 405 euro dhe një thikë e përdorur në rast, si dhe janë arrestuar tre të dyshuarit.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit  janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat