Hynë ilegalisht në Kosovë, policia depërton në Shqipëri katër persona - Bota Sot
Hynë ilegalisht në Kosovë, policia depërton në Shqipëri katër persona

Kronikë e zezë

Hynë ilegalisht në Kosovë, policia depërton në Shqipëri katër persona

Më: 27 maj 2020 Në ora: 11:32
Foto ilustrim

Policia gjatë patrullimit në fshatin Restelicë në Dragash ka takuar katër meshkuj shtetas të Shqipërisë dhe gjatë intervistimit të njëjtit kanë pranuar se kanë hyrë ilegalisht në territorin e Kosovës.

Të dyshuarit janë sjellë në stacion, ku u janë kryer kontrollet mjekësore dhe pas inicimit të rastit janë depërtuar në Republikën e Shqipërisë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat