Dy zjarrfikëse përplasen me një makinë, tre të lënduar - Bota Sot
Dy zjarrfikëse përplasen me një makinë, tre të lënduar

Kronikë e zezë

Dy zjarrfikëse përplasen me një makinë, tre të lënduar

Më: 29 maj 2020 Në ora: 13:35
Pamje nga vendi i ngjarjes

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti sot në Prishtinë.

Në rrethin e lagjes “Arbëria” dy ekipe të zjarrfikëse janë përplasur me një makinë.

Kanë reaguar ekipet policore dhe mjekësore.

Image
Pamje nga vendi i ngjarjes
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat