Sulmoi seksualisht një vajzë, arrestohet gjilanasi - Bota Sot
Sulmoi seksualisht një vajzë, arrestohet gjilanasi

Kronikë e zezë

Sulmoi seksualisht një vajzë, arrestohet gjilanasi

Më: 31 maj 2020 Në ora: 10:49
Ilustrim

Një person është arrestuar në Gjilani, pasi dyshohet se ka sulmuar seksualisht një vajzë.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur të mërkuren në orën 17:00, por arrestimi i tij pas angazhimeve të Policisë së Kosovës është bërë dje.

“Njësia policore, pas angazhimeve intenzive ka arrit të identifikoj dhe të arrestoj të dyshuari mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat