Vdes 20-vjecari në një aksident në Komoran - Bota Sot
Vdes 20-vjecari në një aksident në Komoran

Kronikë e zezë

Vdes 20-vjecari në një aksident në Komoran

Më: 31 maj 2020 Në ora: 19:45
Foto ilustrim

Një person me inicialet Q.D, i moshës 20 vjecare ka vdekur si pasoje e nje aksidenti ne Komoran te Drenasit.

Në aksidentin ku ishin të përfshira dy motoçikleta dhe një veturë mbetën të lënduar edhe dy persona të tjerë.

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhenesi i policisë, Daut Hoxha.

“Rreth ores 17:10 në Komoran rruga e Carraleves, është shkaktuar një aksident i rëndë trafiku, ku të përfshira kanë qenë një automjet (pick up) dhe dy motoçikleta. Njesite relevante policore kanë dalë në vendin e aksidentit dhe po kryejn hetimet e nevojshme, përderisa të lenduarit sipas informatave të deritanishme janë dërguar për trajtim mjekësor.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat