Arrestohet një femër në Mitrovicë, kishte raportuar rrejshëm se bashkëshorti po e maltretonte

Kronikë e zezë

Arrestohet një femër në Mitrovicë, kishte raportuar rrejshëm se bashkëshorti po e maltretonte

Më: 1 qershor 2020 Në ora: 11:17
Foto Ilustrim

Një femër është arrestuar në Mitrovicë, pasi e njëjta kishte raportuar rrejshëm se bashkëshorti i saj po e kërcënonte dhe maltretonte.

Rasti ka ndodhur të shtunën në mbrëmje, teksa e njëjta dyshohet se kishte edhe probleme psikike.

“Mitrovicë Veri 30.05.2020-20:40 Raportohet se është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që ka lajmëruar rrejshëm se burri i saj viktima mashkull kosovar po kërcënonte dhe maltretonte. E njëjta dyshohet se kishte edhe probleme psikike. Me urdhër të prokurorit e dyshuara dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat