E paprecedent: Përleshen burrë e grua në Prishtinë, më pas rrahin edhe vajzën e tyre - Bota Sot
E paprecedent: Përleshen burrë e grua në Prishtinë, më pas rrahin edhe vajzën e tyre

Kronikë e zezë

E paprecedent: Përleshen burrë e grua në Prishtinë, më pas rrahin edhe vajzën e tyre

Më: 5 qershor 2020 Në ora: 10:39
Ilustrim

Një rast i paprecedent i dhunës në familje ka ndodhur dje në Prishtinë.

Siç ka përshkruar Policia e Kosovës, janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër të cilët e kishin sulmuar fizikisht njëri-tjetrin.

Më pas, ata kanë sulmuar edhe vajzën e tyre.

Si pasojë e sulmit të dyshuarit dhe viktima kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa pas intervistimit dy të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat