Goditen me sende të forta disa të rinj në Tiranë, njëri përfundon te Trauma

Kronikë e zezë

Goditen me sende të forta disa të rinj në Tiranë, njëri përfundon te Trauma

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 06:11
Ilustrim

Një tjetër shèrr ka ndodhur pasditen e së premtes në Tiranë ku disa të rinj janë përfshirë në një incídent në zonën e Saukut e për pasojë njëri prej tyre ka mbetur i plágosur rèndë.

Raportohet se djaloshi është nisur me urgjèncë drejt Spítalit të Traùmës. Ende janë të paqarta arsyet e këtij konflíkti të dhùnshëm si dhe emrat e personave të përfshirë.

Më herët një tjetër ngjarje ndodhi mes disa të rinjve në “Whisky-Bar” në zonën e ish-Bllokut. Një grup djemsh janë kònfliktuar dhe kanë gòditur njëri-tjetrin me karrige, tavolina e shishe, por nuk dihet arsyeja përse ka ndodhur kjo ngjarje.

Faxweb.al raportoni se shèrri ka ndodhur mes 2 grupeve njëri prej të cilëve njihet si “Çunat e Tomës” ndërsa tjetri si “Nipat e Qifes”. Gjithashtu mësohet se janë emra të njohur për sa i përket ngjarjeve të tilla nëpër klubet e Tiranës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat