Prizren: Thyen shishe në një lokal, përleshet me kamerierët

Kronikë e zezë

Prizren: Thyen shishe në një lokal, përleshet me kamerierët

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 14:35
Ilustrim

Një person është nxjerrë nga lokali nga kamerierët, pasi i njëjti kishte thyer shishe.

Pas daljes nga lokali kishte filluar përleshja në mes tyre dhe si pasojë dy persona kanë pësuar lëndime.

Të lënduarit kanë marrë tretman mjekësor dhe janë liruar. Pas intervistimit të palëve me urdhër të prokurorit kujdestar, rasti procedohet në procedurë të rregullt.

“Rr. Tahir Sinani, Prizren 05.06.2020-00:30. Raportohet se nga kamerierët e një lokal është nxjerr jashtë një i dyshuar mashkull kosovar, pas që i njëjti kishte thyer shishe në lokal. Pas daljes nga lokali kishte filluar përleshja e tyre dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore dy viktima meshkuj kosovarë. Të lënduarit kanë marrë tretman mjekësor dhe janë liruar. Pas intervistimit të palëve me urdhër të prokurorit kujdestar, rasti procedohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat