​Një shtetas i Algjerisë tenton të vjedh në Prishtinë, arrestohet

Kronikë e zezë

​Një shtetas i Algjerisë tenton të vjedh në Prishtinë, arrestohet

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 15:21
Foto ilustrim

Një shtetas i Algjerisë është arrestuar në lagjen Emshir të Prishtinës, i cili kishte tentuar të kryej vjedhje brenda në shtëpinë e viktimës mashkull kosovar dhe në ndërmarrjen publike banesore.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat