Policia e Kosovës arreston 22 persona për 24 orë - Bota Sot
Policia e Kosovës arreston 22 persona për 24 orë

Kronikë e zezë

Policia e Kosovës arreston 22 persona për 24 orë

Më: 8 qershor 2020 Në ora: 08:44
Ilustrim

Sipas statistikave 24 orëshe nga Policia e Kosovës, janë arrestuar 22 persona për vepra të ndryshme.

Nga 22 personat e arrestuar, 14 prej tyre janë dërguar në mbajtje, ndërsa 2 prej tyre në vuajtje të dënimit.

Ndërjaq, gjatë ditës së djeshme në vendin tonë kanë ndodhur 34 aksidente, 23 aksidente me të lënduar dhe 11 me dëme materiale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat