Gjendet i vdekur një person në Vaun e Dejës, mister shkaqet dhe identiteti - Bota Sot
Gjendet i vdekur një person në Vaun e Dejës, mister shkaqet dhe identiteti

Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në Vaun e Dejës, mister shkaqet dhe identiteti

Më: 8 qershor 2020 Në ora: 21:50
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Vaun e Dejës.

Një person është gjetur i vdekur gjatë ditës së sotme.

Mësohet se bëhet fjalë për një 55-vjeçar, i cili është gjetur pa shenja jete në fshatin Shkjezë.

Nga kqyrja paraprake, viktima nuk ka shenja dhune në trup.

Policia po heton për shkaqet dhe dokumentimin e plotë të shkaqeve të vdekjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat