Aksident tek “Rruga B” në Prishtinë, goditet motoçiklisti - Bota Sot
Aksident tek “Rruga B” në Prishtinë, goditet motoçiklisti

Kronikë e zezë

Aksident tek “Rruga B” në Prishtinë, goditet motoçiklisti

Më: 11 qershor 2020 Në ora: 09:18
Foto nga aksidenti

Një aksident i rëndë trafiku ndodhi pak më parë në ‘Rrugën B’ në Prishtinë.

I shtrirë në tokë ka mbetur një motoçiklist, teksa në vendin e ngjarjes tanimë kanë arritur edhe ekipet emergjente.

Aksidenti ndodhi në mes motoçikletës dhe një veture.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat