​Gjendet një person i vdekur në Pejë - Bota Sot
​Gjendet një person i vdekur në Pejë

Kronikë e zezë

​Gjendet një person i vdekur në Pejë

Më: 13 qershor 2020 Në ora: 12:09
Foto ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete në Pejë.

Rasti ka ndodhur dje në rrugën “Zahir Pajaziti”, ku në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore, prokurori i shtetit dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat