Sulmohet në banesën e saj nga një i panjohur, vajza raporton rastin në polici - Bota Sot
Sulmohet në banesën e saj nga një i panjohur, vajza raporton rastin në polici

Kronikë e zezë

Sulmohet në banesën e saj nga një i panjohur, vajza raporton rastin në polici

Më: 14 qershor 2020 Në ora: 10:55
Ilustrim

Një grua ka raportuar në polici se, deri sa ishte në banesën e saj, është sulmuar nga një person i panjohur.

Si pasojë e sulmit, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Ngjarja ka ndodhur dje në ora 13:25, në rrugën “Mahir Domi” në Prishtinë.

Siç njofton policia në raportin 24 orësh, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë duke e hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat