Pogradec: Ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nuses së djalit, arrestohet 50-vjeçari - Bota Sot
Pogradec: Ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nuses së djalit, arrestohet 50-vjeçari

Kronikë e zezë

Pogradec: Ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nuses së djalit, arrestohet 50-vjeçari

Më: 14 qershor 2020 Në ora: 14:15
Ilustrim

Një 50-vjeçar është arrestuar në fshatin Alarup në Pogradec, pasi ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nuses së djalit të tij.

''Specialistët për hetimin e krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit B. M., 50 vjeç, banues në fshatin Alarup, pasi dyshohet se në banesë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nuses së djalit të tij, shtetases R. M., 29 vjeçe'', thuhet në njoftimin e policisë.

Materialet i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Pogradec për veprime të mëtejshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat