Kanoset një femër në banesën e saj në Mitrovicë - Bota Sot
Kanoset një femër në banesën e saj në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Kanoset një femër në banesën e saj në Mitrovicë

Më: 15 qershor 2020 Në ora: 10:52
Foto ilustrim

Një femër ka raportuar në polici se një person e ka të ndaluar që t’i afrohen banesës së saj, por i njëjti ka shkuar në banesë dhe e ka kanosur viktimën.

I dyshuari është kërkuar por nuk është gjetur në lokacionin e tij.

“Viktima femër kosovare ka njoftuar se edhe pse i dyshuari mashkull kosovar ka ndalesë që t’i afrohet banesës së saj, i njëjti ka shkuar në banesë dhe e ka kanosur viktimën”, thuhet në njoftimin e policisë.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat