Vetëvritet 59-vjeçari brenda në banesë në Durrës

Kronikë e zezë

Vetëvritet 59-vjeçari brenda në banesë në Durrës

Më: 15 qershor 2020 Në ora: 14:08
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në qytetin e Durrësit. Sipas policisë, rreth orës 13:00 në lagjen nr.4, Durrës, në katin e 3-të të një pallati, në banesën e tij dyshohet se është vetëvrarë shtetasi E.R. 59 vjeç, i cili jetonte i vetëm.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat