Aksident i rëndë mes një veture dhe traktori - Bota Sot
Aksident i rëndë mes një veture dhe traktori

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë mes një veture dhe traktori

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 00:23
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot orës 15 h.në Maznik të Deçanit, mes një automjeti udhëtarësh dhe një traktori.

Mësohet se ka të lënduar Ka të lënduarë dhe dëmë të konsiderushme materiale.

Shikoni pamjet:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat