Suharekë: Ia dëmtojnë derën dhe dritaren e objektit - Bota Sot
Suharekë: Ia dëmtojnë derën dhe dritaren e objektit

Kronikë e zezë

Suharekë: Ia dëmtojnë derën dhe dritaren e objektit

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 12:02
Ilustrim

Një qytetar nga Suhareka ka raportuar se persona të panjohur me forcë i kanë dëmtuar derën dhe dritare e një objekti.

Tutje nuk bëhet ndonjë detaj tjetër nga kjo ngjarje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat