Digjet një shtëpi në Prizren - Bota Sot
Digjet një shtëpi në Prizren

Kronikë e zezë

Digjet një shtëpi në Prizren

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 12:22
Ilustrim

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:01 në Prizren.

Sipas raporti të policisë, askush nuk është lënduar nga zjarri.

“Ankuesi mashkull kosovar raporton se zjarri kishte përfshirë një pjesë të shtëpisë së tij. Në vendin e ngjarjes kishin dalë njësitë relevante dhe zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin. Të lënduar nuk ka, është njoftuar prokurori dhe rasti mbetet nën hetime”, thuhet në raportin 24-orësh të policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat