Arrestohet një person në Istog, demoloi lokalin e një personi tjetër - Bota Sot
Arrestohet një person në Istog, demoloi lokalin e një personi tjetër

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Istog, demoloi lokalin e një personi tjetër

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 12:55
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person, ai dyshohet se ia ka marrë para dhe i kishte demoluar lokalin një personi tjetër në Istog.

“Ankuesi mashkull kosovar raporton se një person, i dyshuari mashkull kosovar, ia ka marrë para dhe i kishte demoluar lokalin. Është arrestuar i dyshuari i cili me urdhër të prokurorit shkon në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat