Lëndohet një person në vendin e punës në Gjakovë - Bota Sot
Lëndohet një person në vendin e punës në Gjakovë

Kronikë e zezë

Lëndohet një person në vendin e punës në Gjakovë

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 12:59
Ilustrim

Një person në Gjakovë ka pranuar tretman mjekësor, pasi që i njëjti derisa ka qenë duke punuar në ndërtim, është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore në Gjakovë.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar ka pranuar tretman mjekësor, pasi që i njëjti derisa ka qenë duke punuar në ndërtim, është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftimin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat