Digjet një orë e rrymës në Skenderaj - Bota Sot
Digjet një orë e rrymës në Skenderaj

Kronikë e zezë

Digjet një orë e rrymës në Skenderaj

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 13:07
Ilustrim

Një person në Skenderaj ka raportuar se ora e rrymës elektrike e kishte kapluar zjarri, ku në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante.

Policia, zjarrfikësit të cilët e kanë lokalizuar zjarrin, eksperti komunal i zjarrit si dhe eksperti i rrymës

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se orën e rrymës e kishte kapluar zjarri, ku në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante , Policia , zjarrfikësit të cilët e kanë lokalizuar zjarrin, eksperti komunal i zjarrit si dhe eksperti i rrymës”, thuhet në njoftimin e policisë.

 Nuk dihet dëmi i shkaktuar por nuk ka të lënduar. Është njoftuar prokurori kurse rasti mbetet nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat