Arrestohet burri që rrahu gruan në Obiliq - Bota Sot
Arrestohet burri që rrahu gruan në Obiliq

Kronikë e zezë

Arrestohet burri që rrahu gruan në Obiliq

Më: 18 qershor 2020 Në ora: 11:52
Ilustrim

Një burrë është arrestuar në Obiliq pasi ka rrahur një grua, shkruan Gazeta Sinjali.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 11:00 në Obiliq dhe nga Policia e Kosovës po cilësohet si “Kanosje dhe dhunë familjare”.

“Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe me vendim të prokurorit i njëjti dërgohet në mbajtje për 48 orë”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat