​Kapet me drogë një prishtinas - Bota Sot
​Kapet me drogë një prishtinas

Kronikë e zezë

​Kapet me drogë një prishtinas

Më: 18 qershor 2020 Në ora: 11:56
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe është konfiskuar një sasi e vogël e marihuanës.

Pas intervistimit me urdhër të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur dje në ora 01.40, thuhet në raportin e sotëm të Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat