Agim Jefkaj në kërkim, policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e tij - Bota Sot
Agim Jefkaj në kërkim, policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e tij

Kronikë e zezë

Agim Jefkaj në kërkim, policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e tij

Më: 19 qershor 2020 Në ora: 14:17
Agim Jefkaj

Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Prizren- dega Suharekё, Gjykatës Themelore Gjakovё dhe Gjykatës Themelore Gjakovё-dega Malishevё, ka kërkuar nga qytetarët që të ndihmojnë në arrestimin e Agim Jefkaj nga Deçani.

“Personi i kërkuar është:

AGIM (Ismet) JEFKAJ i lindur me 20.12.1974 në Deçan.

I pandehuri është i kërkuar për veprat penale:

•Disa raste për veprat penale “VJEDHJË E RENDË” dhe “VJEDHJE”

Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor”, thuhet në njoftimin për media.

Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, çdo të Premte do të publikojë nga një ose më shumë persona në kërkim, për të cilët kërkohet ndihma e qytetarëve me qellim, sjelljen e tyre para drejtësisë.

Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e Kosovës:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat