Vdes një person në spitalin e Mitrovicës – rasti duke u hetuar - Bota Sot
Vdes një person në spitalin e Mitrovicës – rasti duke u hetuar

Kronikë e zezë

Vdes një person në spitalin e Mitrovicës – rasti duke u hetuar

Më: 20 qershor 2020 Në ora: 11:29
Ilustrim

Të premten rreth orës 19:50 ka ndërruar jenë një person në spitalin e Mitrovicës dhe rasti është duke u hetuar.

Sipas Policisë, katër vetë e kanë sjellë në Spitalin e Mitrovicës, në gjendje të rëndë shëndetësore një burrë të pa njohur nga ata.

“Mjeku, ka konstatuar vdekjen e viktimës. Rasti është duke u hetuar”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat