Zhduket një vajzë në Prishtinë, nëna raporton rastin në polici - Bota Sot
Zhduket një vajzë në Prishtinë, nëna raporton rastin në polici

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Prishtinë, nëna raporton rastin në polici

Më: 21 qershor 2020 Në ora: 08:47
Ilustrim

Një vajzë është raportuar e zhdukur në Prishtinë.

Policia e Kosovës njofton se nëna e viktimës, e cila ka raportuar rastin në polici, ka thënë se ajo ka dalë nga banesa dhe nuk është kthyer,

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se nëna e saj viktima femër kosovare ka dalë nga banesa, nuk ishte kthyer. Për rastin  është njoftuar prokurori në konsultim me të është iniciuar lënda e rastit”, thuhet në raportin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat