Sarandë: Dyshohet se dhunoi fizikisht kolegun e tij, arrestohet doganeri 34-vjeçar - Bota Sot
Sarandë: Dyshohet se dhunoi fizikisht kolegun e tij, arrestohet doganeri 34-vjeçar

Kronikë e zezë

Sarandë: Dyshohet se dhunoi fizikisht kolegun e tij, arrestohet doganeri 34-vjeçar

Më: 21 qershor 2020 Në ora: 13:40
Ilustrim

Policia ka bërë ndalimin e shtetasit në kërkim I. I., 34 vjeç, banues në Sarandë, me profesion agjent doganier.

''Ndalimi i tij u bë pasi ky shtetas është përfshirë në një konflikt në datën 17.06.2020, në lagjen nr.4 Sarandë, ku në Portin e Sarandës dyshohet se ka goditur fizikisht një punonjës tjetër doganier, për motive të dobëta'', informon policia.

Materialet iu referuan Prokurorisë në ngarkim të tij për veprat penale "Goditje për shkak të detyrës" dhe "Dëmtime të tjera me dashje".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat