​Zhduket një grua në Gjilan - Bota Sot
​Zhduket një grua në Gjilan

Kronikë e zezë

​Zhduket një grua në Gjilan

Më: 22 qershor 2020 Në ora: 12:22
Foto ilustrim

Një person ka njoftuar se bashkëshortja e tij ishte larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

Rasti ka ndodhur në fshatin Livoq i Poshtëm të Gjilanit. Ai ka njoftuar se bashkëshortja e tij ishte larguar nga shtëpia më 18 qershor. Rasti nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat