Dy persona të armatosur grabitin një bankë në Prishtinë - Bota Sot
Dy persona të armatosur grabitin një bankë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Dy persona të armatosur grabitin një bankë në Prishtinë

Më: 23 qershor 2020 Në ora: 10:05
Foto Ilustrim

Dje rreth orës 16:40, ka ndodhur një grabitje me armë në njërën nga bankat në Prishtinë, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Punëtorja e bankës ka njoftuar policinë se dy persona të armatosur njëri me thikë dhe tjetri me revole i kanë grabitur para dhe kanë ikur në drejtim të panjohur.

Nga ky rast nuk është raportuar për të lënduar.

“Ankuesja femër kosovar punëtore e bankës ka njoftuar se dy persona të panjohur të armatosur njëri me thikë dhe tjetri me revole i kanë  grabitur para dhe kanë ikur në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për të lënduar, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse”, thuhet në raportin 24-orësh të policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat